Dbáte na SPRÁVNOU intimní hygienu miminek a dospívajících dívek?

Správná intimní hygiena u malých dětí je velmi důležitá. Přesto je to téma, o kterém se často nemluví. Maminky si tuto péči musí vzít pod svá křídla a dívky už od útlého věku učit důkladné hygieně. To však platí i pro novorozence. Jaké emulze používat a existuje vůbec dětský intimní mycí gel? Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Vhodná intimní hygiena pro děti

Pro své blahodárné složení doporučujeme Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského. Je speciálně přizpůsoben pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku i sliznice u dětí, a to už od prvního týdne od narození.

Vhodný je také i pro mladé dívky. Měsíček lékařský se při mytí sliznic a pokožky částečně vstřebává do těla a pomáhá příznivě ovlivňovat problémy s menstruací. Bylinka se postará o pravidelný menstruační cyklus a mírní menstruační potíže.

Další účinky

Herbalon s výtažkem z měsíčku lékařského pomáhá potlačovat i kvasinkové onemocnění pohlavních orgánů a velmi šetrně působí na jemné dívčí sliznice i pokožku těla. Intimní emulze je šetrná i při holení třísel a intimních partií, protože nenaruší pH vaší YONI a tím nedává prostor pro vniknutí virů a plísní. Používat můžete i na holení podpaží a nohou.

Nedostatečná hygiena může být začátkem mnoha nepříjemných potíží. Nepodceňujte ji a myslete na prevenci v podobě Herbalonu s měsíčkem lékařským. Intimní mycí gel koupíte v každé větší lékárně a na vybraných lékárenských e-shopech.

DALŠÍ ČLÁNKY

Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období ženy. Pokud nastávající maminka nemá žádné komplikace a cítí se dobře, s tímto rčením bude jistě souhlasit. Pravdou ale je, že mnoho těhulek trápí bolesti zad, nadměrná únava, oteklé nohy, zadýchávání a v neposlední řadě intimní problémy. Co je tedy důležitou součástí intimní hygieny během těhotenství a po porodu, aby vás minimálně po...

Poševní výtok je přirozeným důsledkem samočistícího procesu v ženském těle. Je prospěšný a v každé fázi cyklu se setkáváme s jiným typem. Některé výtoky však mohou signalizovat i nepříjemné infekce, které není radno podceňovat. Jak poznat ten správný a u kterého vyhledat lékaře? Na to se zaměříme v dnešním článku.  Výtoky spojené s menstruačním cyklem Typické výtoky, se kterými se...

Váš velký den se blíží a přemýšlíte, co si s sebou sbalit do porodnice? Na internetu najdete spoustu informací o tom, co by vám v tašce nemělo chybět. Konkrétní seznam dostanete také od nemocnice. Pravdou je, že každá maminka má jiné požadavky a preference. Z toho důvodu nelze napsat jeden univerzální dokument. V tomto článku proto vypíchneme pouze top 20...